Vacu Well Professional – broń w walce z cellulitem

    komentarze 3   czytano 220

vacuwell
Vacu Well Professional to nowoczesne urządzenie z zakresu dziedziny SPA & WELLNESS do walki z cellulitem. Jest połączeniem kapsuły próżniowej i bieżni.

Zabieg w urządzeniu Vacu Well polega na spokojnym spacerze na bieżni, która mieści się w specjalnej podciśnieniowej kapsule. Podczas zabiegu w kapsule, zostaje przyśpieszone krążenie krwi w miejscach problematycznych – talia, uda, brzuch, pośladki, dochodzi wówczas do szybszego wyzwalania kwasów tłuszczowych, które następnie odtransportowane są do tkanki mięśniowej.


Kiedy krew dociera do mięśni, kwasy tłuszczowe są spalane jak paliwo podczas spokojnego spaceru w Vacu Well.

Podsumowując, efekt podciśnienia jakie wytwarza się w kapsule, pozwala na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej a w połączeniu z aktywnością fizyczną poprawia krążenie krwi, gwarantując spalanie kwasów tłuszczowych, ponieważ tłuszcz zostaje spalony tylko poprzez aktywną pracę mięśni.

Urządzenie Vacu Well Professional posiada 7 programów treningowych opracowanych przez niemieckich lekarzy, w tym program dla bardzo zaawansowanych oraz specjalnie opracowany program na cellulit, dodatkowo jest możliwość manualnego sterowania. Jest łatwe w obsłudze i nie wymaga stałego nadzoru.

vacuwell

Źródło:vacuwell.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.8/10 (6 votes cast)
Vacu Well Professional - broń w walce z cellulitem, 9.8 out of 10 based on 6 ratings

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
  • migotka

    Nika – Nie miała zakwasów bo to nie są intensywne ćwiczenia tylko spokojne chodzenie w kapsule 😀 Podobno efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu ale nie jestem pewna na 100 % bo nie próbowałam jeszcze 🙂

  • Brygida

    No ciekawe ile trzeba przejsc takich zabiegow zeby byly efekty

  • nika

    W poniedziałek idę pierwszy raz na te ćwiczenia. Koleżanka była i mówiła że super się czuje po tych ćwiczeniach – nie ma żadnych zakwasów ani nic.

NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

Pielęgnacja skóry wrażliwej

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków