Nie daj się wirusom w podróży

    komentarze 1   czytano 89

W końcu nadeszło upragnione lato. Chętnie wychodzimy z domów na spacer, dzieci sporo czasu spędzają na świeżym powietrzu. Właśnie w sezonie wiosenno-letnim jesteśmy bardziej narażeni na kontakt z drobnoustrojami. Zadrapania, drobne skaleczenie, brak dostępu do bieżącej wody na placu zabaw czy pieszej wędrówce – te wszystkie sytuacje zwiększają zagrożenie kontaktu z niebezpiecznymi dla naszego zdrowia drobnoustrojami.

Pomocne w codziennej higienie mogą być kosmetyki Dettol firmy Reckitt-Benckiser. Antybakteryjne produkty do dezynfekcji zmieszczą się w każdej damskiej torebce czy dziecięcym plecaku. Wszystkie produkty są proste w użyciu, przebadane dermatologicznie, a dzięki swoim silnym właściwościom antyseptycznym usuwają ponad 99,9 % bakterii.


Kiedy pewnego słonecznego dnia urządzimy piknik z dala od cywilizacji i dostępu do bieżącej wody przydatny będzie antybakteryjny żel do rąk – mydło, które bez użycia wody dezynfekuje dłonie.

Żel do rąk zabija 99,9% bakterii i wirusów*, nie wymaga użycia wody, przetestowany dermatologicznie, wygodny w użyciu w domu, w pracy, w podróży.
* na podstawie badań przeprowadzonych zgodnie z odpowiednimi normami.
Produkt biobójczy należy używać, z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

Antybakteryjny płyn do przemywania ran można nałożyć na każde skaleczenie. Jest bezpieczny dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia, łatwy w użyciu, a co najważniejsze – po zetknięciu z raną nie powoduje pieczenia. Płyn Dettol Med jest bezbolesną alternatywą dla wody utlenionej.

Substancja Czynna: 1ml roztworu zawiera 0,2 mg benzalkoniowego chlorku (Benzalkonii chloridum). Wskazania: Do przemywania niewielkich ran w celu ich odkażenia. Przeciwwskazania: Produktu leczniczego nie należy stosować u dzieci do 1 roku życia. Nie należy stosować produktu Dettol Med do przemywania ran w nadwrażliwości na chlorek benzalkoniowy lub którąkolwiek z substancji pomocniczych. Podmiot odpowiedzialny: Reckitt Benckiser (Poland) S.A., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego.

W linii Dettol dostępne są również produkty: Aerozol Do Dezynfekcji Powierzchni, Mydło w Płynie Oryginal. Wszystkie kosmetyki walczą z niebezpiecznymi drobnoustrojami i otrzymały pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.

Aerozol Do Dezynfekcji Powierzchni

Dettol

Aby chronić siebie i swoją rodzinę przed szkodliwymi drobnoustrojami, powinieneś regularnie czyścić powierzchnie, których często dotykasz.
• Zabija 99,9% bakterii i wirusów*
• Szybki i łatwy w użyciu – po prostu spryskaj oczyszczoną powierzchnię i poczekaj do wyschnięcia
• Używaj na spłuczkach, klamkach i innych powierzchniach często dotykanych w domu
* na podstawie badań przeprowadzonych zgodnie z odpowiednimi normami.
Produkt biobójczy należy używać, z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

Mydło w Płynie Original

Dettol

Antybakteryjne mydło w płynie Dettol skutecznie walczy z zarazkami występującymi na dłoniach. Myj ręce dokładnie, przez około 30 sekund, a będziesz miała pewność, że pozbędziesz się bakterii wywołujących m.in. przeziębienie, infekcje dróg moczowych czy zakażenie układu przewodu pokarmowego. Po użyciu antybakteryjnego mydła w płynie twoje ręce pozostaną nie tylko czyste, ale również przyjemnie nawilżone.
• Zabija 99,9% bakterii*
• Przeznaczone do codziennego użytku
• Przetestowane dermatologicznie
• Dodatkowo pielęgnuje Twoje dłonie
* na podstawie badań przeprowadzonych zgodnie z odpowiednimi normami.
Produkt biobójczy należy używać, z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

Magda Nawrat
Flywheel Public Relations
tel.: 512 600 686
e-mail: magdalena.n@flywheel.pl
public relations & events

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (4 votes cast)
Nie daj się wirusom w podróży , 9.5 out of 10 based on 4 ratings

PODOBNE ARTYKUŁY
SOCIAL
  • ala

    bardzo dobre produkty, mi szczególnie podoba się nowy bezdotykowy dozownik do mydła. ale jestem zaskoczona ile jest różnych dettoli. chętnie wypróbuję dettol do powierzchni.

NAJNOWSZE
skóra wrażliwa

Pielęgnacja skóry wrażliwej

  komentarze 5
PRACA
COSMOTEST - recenzje kosmetyków